Κυριακή 21 Σεπτεμβρίου 2014

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΚΑΙ ΔΥΟ ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΣΕΠΟΒΙΤΣ! *ΒΙΝΤΕΟ*

Δυο γκολ σκόραρε ο Μάρκο Σκέποβιτς στην ήττα της Μαγιόρκα με 6-4 από την Οσασούνα για την Β΄ Ισπανίας.

Σε ένα παιχνίδι με πολλά γκολ και εντυπωσιακή εξέλιξη ο Σέρβος επιθετικός που αγωνίζεται ως δανεικός από τον Ολυμπιακό στην Μαγιόρκα έδωσε το προβάδισμα με 3-1 στην ομάδα του με δυο γκολ σε δύο λεπτά το 52΄και το 53΄. Παρόλη όμως την προσπάθεια του Σέποβιτς η ομάδα του Βάλερι Κάρπιν δέχτηκε την ισοφάριση μέσα σε δυο λεπτά, από το 58΄ ως το 60΄ και άλλα τρία το επόμενο ημίωρο χάνοντας τελικά με 6-4.

Η Μαγιόρκα σε πέντε αγωνιστικές έχει μόλις έναν βαθμό και παρόλο που ο Σκέποβιτς έχει βοηθήσει στα 8 γκολ της επίθεσης, η άμυνα της έχει δεχτεί 14.