Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2015

ΤΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΑ ΜΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΠΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ!

Eκνεύρισε τους... πάντες ο διαιτητής λένε τα "ασπρόμαυρα" ΜΜΕ για την διαιτησία του Δημητρόπουλου στην Τούμπα, αλλά δεν ήταν και ο μοναδικός υπεύθυνος.

Ας δούμε τι λένε τα  "ασπρόμαυρα" ΜΜΕ για την φάπα ταπό τον Παναιτωλικό μέσα στην μισοάδεια Τούμπα :

olapaok.gr : Εγκλήματα και τιμωρία...

Ο ΠΑΟΚ πέταξε στα σκουπίδια το πρώτο ημίχρονο του αγώνα με τον Παναιτωλικό, όπου βρέθηκε να χάνει από το 6'. Στο 73' κατάφερε να φέρει το ματς στα ίσα με τον Μακ, αλλά στις καθυστερήσεις ο Αντρέ Άλβες με το δεύτερο προσωπικό του γκολ άφησε την Τούμπα άναυδη και τον αδικαιολόγητα κακό "Δικέφαλο" να μετανιώνει για το πρόσωπο που έδειξε στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα. Εκνεύρισαν τους πάντες με τις αποφάσεις τους Δημητρόπουλος και βοηθοί, οι οποίοι, ωστόσο, δεν ευθύνονται για το τελικό αποτέλεσμα. Έπαιξαν και άρεσαν Νομπόα καιν Ρικάρντο Κόστα

paok24.com : Ιδανικός αυτόχειρας

Ο ΠΑΟΚ δέχτηκε γκολ στην τελευταία φάση και ηττήθηκε στην Τούμπα από τον Παναιτωλικό

Ο ΠΑΟΚ αποδείχθηκε ιδανικός αυτόχειρας σήμερα στην Τούμπα. Αφού "πέταξε" ένα ημίχρονο και έμεινε πίσω στο σκορ με αυστηρό πέναλτι του Αλβες, η είσοδος του Μακ άλλαξε την εικόνα της ομάδας στην επανάληψη, ο Σλοβάκος ισοφάρισε, αλλά στην τελευταία φάση του αγώνα, ο Αλβες έκανε το 1-2...

Ο ΠΑΟΚ αποδείχθηκε ιδανικός αυτόχειρας, αλλά πλήρωσε και τα δικά του λάθη. Ο δε Δημητρόπουλος μετά το "Γ. Καραϊσκάκης" (στο Ολυμπιακός - Παναιτωλικός) είχε άλλη μία "επιστημονική" διαιτησία, απόψε στην Τούμπα, εκνευρίζοντας τους πάντες...