Σάββατο 15 Οκτωβρίου 2016

Ο... ΘΑΥΜΑΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΙΕΝΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΜΑΡΤΙΜ! (ΡΗΟΤΟ)

Ο Γκονσάλο Πασιένσια εξακολουθεί να παρακολουθεί το πορτογαλικό ποδόσφαιρο και σχολίασε το γκολ του φίλου του, Άγκουας Μαρτίμ.

Η Μπενφίκα αντιμετώπισε εκτός έδρας την ομάδα της 1ης Δεκεμβρίου σε νοκ άουτ αγώνα για τον τρίτο γύρο του Κυπέλλου και οι «αετοί» τα βρήκαν... σκούρα, καθώς χρειάστηκαν το έκτο λεπτό των καθυστερήσεων και ένα γκολ του Λουιζάο για να κερδίσουν με 2-1.

Είχαν προηγηθεί με τον Ντανίλο στο 50', αλλά ο Αγκουάς Μαρτίμ ισοφάρισε για τους γηπεδούχους και έβαλε δύσκολα στους πρωταθλητές στο 62ο λεπτό.

Αυτό το γκολ λοιπόν σχολίασε στο twitter για τον φίλο του τον Μαρτίμ ο παίκτης του Ολυμπιακού, γράφοντας: «Τι κλάση».