Δευτέρα 26 Αυγούστου 2013

ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΥΠΟ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ... ΦΕΪΣΑ! *ΒΙΝΤΕΟ*

Η Μπενφίκα δεν μπορούσε αυτή τη φορά να συμβιβαστεί με την ήττα, και με δυο γκολ στις καθυστερήσεις πέτυχε σούπερ ανατροπή και νίκησε 2-1 τη Ζιλ Βιθέντε για την 2η αγωνιστική του πορτογαλικού πρωταθλήματος, με τον Λιούμπομιρ Φέισα να βλέπει το ματς από τα επίσημα...

Οι «αετοί», μετά την ήττα με 1-2 εκτός από τη Μαρίτιμο στη 1η αγωνιστική, ήρθαν... πολύ κοντά σε νέο «σοκ»! Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Βιάνα στο 70’ και έχασαν από τα... χέρια τους μια μεγάλη νίκη, αφού ο Μάρκοβιτς ισοφάρισε στο 90+2’, ενώ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Λίμα χάρισε τη νίκη στην ομάδα του μέσα σε τρελούς πανηγυρισμούς...