Πέμπτη 24 Απριλίου 2014

ΤΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ ΜΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΤΤΑ ΤΗΣ ΡΕΑΛ Μ. ΣΤΟ ΣΕΦ ΑΠΟ ΤΟ ΘΡΥΛΟ! (PHOTOS)

Προβληματισμένα δείχνουν τα Ισπανικά ΜΜΕ μετά την ισοφάριση της σειρά από τον Ολυμπιακό στους αγώνες με τη Ρεάλ Μαδρίτης σε 2-2.

Ας δούμε τι λένε κάποια απ'αυτά :

rtve.es : O Oλυμπιακός νίκησε ξανά τη Ρεάλ μαδρίτης με 71-62 και την αναγκάζει να παίξει και πέμπτο παιχνίδι.

Η δεύτερη περίοδος ήταν ολέθρια για τη Ρεάλ, η οποία πέτυχε καλάθι μετά από 8.30 λεπτά στο παρκέ, αφού μέχρι εκείνη τη στιγμή έβαζε πόντους μόνο με βολές.

20minutos.es : Ο Ολυμπιακός νίκησε τη Ρεάλ 71-62 και την ανάγκασε να πάει σε πέμπτο παιχνίδι.

Το πάθος της ομάδας του Πειραιά έπνιξε την ομάδα του Πάμπλο Λάσο και δεν έφτασε η επιθετική προσπάθεια του Ρούντι (20 πόντους).
sport.es : H Rεάλ υπέκυψε και πάλι στο... ξόρκι του "Ειρήνης και Φιλίας" και η σειρά θα ξεκαθαρίσει την Παρασκευή πλέον στη Μαδρίτη.

Η Ισπανική ομάδα έδειξε κακή επιθετική εικόνα και έκανε την δωδέκατη ήττα σε δεκατρείς επισκέψεις σε αυτό το γήπεδο!