Κυριακή 28 Δεκεμβρίου 2014

ΔΕΝ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ «ΚΑΤΑΠΙΕΙ» Ο ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ

Να αφήσει πίσω του ο Παναθηναϊκός την ήττα (81-75) από τον Ολυμπιακό, στο ΣΕΦ, καθώς όλα κρίνονται στο τέλος, όπως δήλωσε ο Λουκάς Μαυροκεφαλίδης.

Οι λεπτομέρειες ήταν αυτές που κόστισαν στον Παναθηναϊκό την ήττα από το Θρύλο, σύμφωνα με όσα υποστήριξε ο Μαυροκεφαλίδης.

«Μπήκαμε νωθρά στο τρίτο δεκάλεπτο και αυτό μας κόστισε. Το ματς κρίθηκε στις λεπτομέρειες. Ένα φάουλ, μια βολή, μαζεμένα αυτά κρίνουν ένα ματς. Προφανώς οι δυο ομάδες είναι πιο έτοιμες τώρα, όλα όμως κρίνονται στο τέλος», δήλωσε ο σέντερ των "πράσινων".