Παρασκευή 6 Μαρτίου 2015

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ... ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟ ΤΗΣ 2ης ΜΕΡΑΣ (5/3) ΤΗΣ 9ης ΑΓ. ΤΟΥ ΤΟΡ-16 ΤΗΣ EUROLEAGUE! *BINTEO*

Σπουδαίο θέαμα απόλαυσαν στην «Kombank Arena», στην εντός έδρας αναμέτρηση του Ερυθρού Αστέρα με τη Μακάμπι Τελ Αβίβ.

Μεγάλη απόδοση από τους Σέρβους στην τέταρτη περίοδο και ωραίες φάσεις από αμφότερους τους αντιπάλους συνέθεσαν το σκηνικό στο Βελιγράδι, στο χθεσινό ματς της ένατης αγωνιστικής του Top 16 της Ευρωλίγκας. Με επιμέρους σκορ 35-17 στο τέταρτο δεκάλεπτο οι γηπεδούχοι έφθασαν στην κατάκτηση της νίκης! Αυτό ήταν και το αξιοσημείωτο της βραδιάς σύμφωνα με την Ευρωλίγκα.