Σάββατο 12 Σεπτεμβρίου 2015

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ... Η ΚΑΛΛΟΝΗ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΟΠΑΛΙΑ! *VIDEO HIGHLIGHTS*

Τη διαδρομή παράδεισος-κόλαση έκανε η Καλλονή! Παρόλο που έμειναν πίσω στο 83΄κι έπαιζαν με 9, οι Μυτιληνιοί δεν λύγισαν και με γκολ του Αναστασιάδη στο 95’ πήραν γενναία ισοπαλία (1-1) από τον Αστέρα Τρίπολης!

Οι Αρκάδες είχαν την υπεροχή στο ματς όμως χρειάστηκε να φτάσουν στο 83’, με δύο παίκτες περισσότερους και κερδισμένο πέναλτι, για να την μετουσιώσουν σε... γκολ, με εύστοχη εκτέλεση του Γιάννου.

Η Καλλονή όμως είχε την ψυχή. Έπαιξε με δέκα απ’ το 78’ μετά την αποβολή του Κεϊτά, με εννιά στο 83’ με αποβολή του Ούκα, δέχτηκε το γκολ στο 83’ και... αναστήθηκε στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων με κεφαλιά του Αναστασιάδη.