Σάββατο 28 Νοεμβρίου 2015

«ΚΑΘΑΡΙΣΕ» ΤΟΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΕ... 20 ΛΕΠΤΑ Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ *VIDEO HIGHLIGHTS*

Ο Πανιώνιος με μεγάλο πρωταγωνιστή (και πάλι) τον Ανσαριφάρντ «καθάρισε» (2-0) τον ΠΑΣ Γιάννινα από το πρώτο ημίχρονο ουσιαστικά και συνέχισε τις υψηλές πτήσεις.

Είκοσι λεπτά ήταν αρκετά... Ο Πανιώνιος έφθασε τις επτά νίκες στο πρωτάθλημα και τους 22 βαθμούς, με τη νίκη επί του ΠΑΣ για την 12η αγωνιστική της Super League.

Ο Καρίμ Ανσαριφάρντ σημείωσε και τα δύο τέρματα (5’, 20’) των γηπεδούχων και τους χάρισε το «τρίποντο». Όπως είχε κάνει και στην τελευταία νίκη τους, κόντρα στον Πλατανιά, όπου έκανε το 2-1 στο 80ο λεπτό.