Δευτέρα 14 Μαρτίου 2016

ΕΒΓΑΛΕ ΤΑ ΔΥΟ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΙΑ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ... ΑΚΥΡΑ Ο ΠΡΑΝΙΤΣ!

Ο Πράνις που τόσο καιρό μας είχε... ζαλίσει με τις δηλώσεις του και για το πόσο περίμενε να μας δείξει ποιος είναι ο καλύτερος, μετά τα τρία που "άρπαξε"| η ομάδα του στο Φάληρο, τα έριξε (που αλλού;) , στη διαιτησία :

«Νομίζω πως δεν ήταν φάουλ αυτό, από το οποίο ο Ολυμπιακός έκανε το 2-1. Άκουσα ότι και το 1-1 ήταν οφσάιντ. Αυτά τα πράγματα είναι νορμάλ για την Ελλάδα. Οι αντίπαλοι έκαναν ότι ήθελαν χωρίς να τιμωρηθούν. Ο διαιτητής μου έδωσε κάρτα στο 3’, έπρεπε μετά να είμαι πολύ προσεκτικός.

Δεν αξίζαμε να χάσουμε. Χάσαμε μια μεγάλη ευκαιρία να κάνουμε το 2-0 με τον Ταυλαρίδη. Οι λεπτομέρειες μετράνε, όμως. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο, κρίνεται στις λεπτομέρειες, όπως και στη ζωή. Πλέον κοιτάζουμε τα πλέι οφ, είναι ο μόνος στόχος που μας έχει απομείνει».